Protetyka - Aldental

Przejdź do treści
Korony na cyrkonie
protetyka1.jpg
protetyka2.jpg
Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Przed rozpoczęciem pracy protetycznej analizujemy zdjęcie pantomograficzne, pobieramy wyciski diagnostyczne i razem z Pacjentem omawiamy jaki rodzaj pracy jest najlepszym rozwiązaniem i najbardziej go satysfakcjonującym. Na życzenie Pacjenta robimy kosztorys całkowitych pracy. W trakcie leczenia protetycznego pacjent jest zaopatrzony w prace tymczasową, po wcześniejszym ustaleniu uzgadniamy jak najszybszy możliwy czas leczenia dogodny dla naszych Pacjentów. Czasem leczenie protetyczne wymaga kilku etapów lub dodatkowych badań diagnostycznych co w przyszłości jest ważne dla jakości pracy i komfortu Pacjenta.
Mosty na cyrkonie
protetyka3.jpg
protetyka4.jpg
Most porcelanowy na metalu
protetyka6.jpg
protetyka7.jpg
Proteza akrylowa
protetyka8.jpg
Często Pacjent wymaga leczenia przedprotetycznego takiego jak:

  • leczenie chirurgiczne (usuniecie pozostawionych korzeni zębów, torbieli)
  • leczenie zachowawcze (leczenie kanałowe, zaopatrzenie zęby w sztyfty z włókna szklanego, profesjonalne oczyszczanie zębów, leczenie próchnicy)
  • leczenie ortodontyczne (co znacznie może poprawić estetykę zębów pacjenta, zamkniecie diastem, wyrównanie linii zgryzu)

Istotnym elementem współpracy lekarza i pacjenta jest stosowanie się pacjenta do zaleceń lekarza i zgłaszanie się na wizyty kontrolne.
Design and implementation by

© 2019 ALDENTAL - CENTRUM STOMATOLOGII.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
ALDENTAL - CENTRUM STOMATOLOGII
ul. Kaszubska 5, Częstochowa, Polska
Wróć do spisu treści